Diablice.pl

Strona tylko dla webmasterów, jeśli szukasz erotyki
to wejdź na stronę głowna serwisu -
Diablice

REGULAMIN DODAWANIA GALERII

1. Opis galerii musi być zgodny z treścią galerii
2. Galeria musi zawierać min. 10 zdjęć lub 2 filmy
3. Link musi prowadzić bezpośrednio do galerii (bez strony wejściowej)
4. Zdjęcia, filmy muszą byc podlinkowane bezpośrednio pod content
5. Galerie na których reklamowany jest dostęp do płatnych serwisów za pomocą dialera (bezpośrednio na galerii) będą miały niższą wagę ustawioną i dzięki temu będą każdy dzień niżej sklasyfikowane od pozostałych (bez dialerów) galerii.
6. Zakaz dodawania galerii z treściami niezgodnymi z prawem (pornografia dziecięca, hasła do płatnych stron erotycznych etc)
7. Za galerie, jej treści odpowiada tylko i wyłącznie webmaster dodający taka galerie do naszej bazy
8. Zgłaszając galerię oświadczasz, że masz prawo do materiałów w niej wykorzystywanych.
9. Zakaz używania popupów, status window, activex etc.
10. Opis galerii musi zaczynac się od dużej litery, prosze używać też PL znaków.
11. Zakaz używania wulgarnych słów takich jak: kurwa, chuj, jebanie etc
12. Galerie można dodać do bazy tylko poprzez otrzymanie statusu partnera. Po dodaniu galerii przez partnera automatycznie zostaje ona dodana do bazy galerii, a na stronie pojawi się automatycznie.
13. NOWY RECIP: Wymagany jest link zwrotny, kod recipa musi odpowiadać kodom przedstawionym tutaj
14. NOWOSC!!! Galeria MUSI POSIADAC TYLKO JEDEN LINK DO REKLAMY!!! o maksymalnych rozmiarach: 500px szerokosci oraz 250px wysokosci! Dosyc robienia galerio-cjotow KURWA MAC :[ (po to jest 500x250px zeby galernik sie wykazal pomyslem na reklame... jedna! ale za to taka zeby user w nia klikal (zadnych oczojebliwych gifow!), dosyc pelnych linkow galerii! User tez sie liczy, bo dzieki niemu zarabiasz i ja i ty!). Jesli bedziesz na galeriach robil rozmiar reklamy 500x250 to thumbsy musza miec rozmiar MINIMUM 150x100px!
15. Baza galerii używana jest jednocześnie na kilku tgp: diablice.pl, eromania.pl, free.sex.pl, pokusy.com, lale.pl oraz kocice.pl [w sumie kilkadziesiąt tys hitów wysłanych na galerie każdy dzień]
UWAGA! Ponieważ baza galerii dla wyżej wymienionych tgp jest wspólna więc wystarczy zdobyć 1 konto partnera (tylko na diablicach można zdobyć konto) aby galerie pojawiły się na każdej stronie.
16. Partner dziennie może wysłać max. 7 galerii. [jeśli wysyłasz dziennie kilka galerii to zarówno dla Ciebie jak i dla TGP'a lepiej będzie aby nie używać dla wszystkich galerii jednego designu galerii]
17. Galerie dodawane najlepiej jeśli są/będą stałe (jeśli usuwasz galerie wcześniej niż po 6 miesiącach to nawet nie pisz w sprawie partnera) gdyż baza galerii jest indeksowana przez kilka wyszukiwarek i po jakimś czasie można liczyć na dodatkowy ruch np z googla.
18. Skrypt do TGP aktualnie ma możliwość pozycjonowania galerii tak więc partner którego galerie mają dobry content + design galerii jest dosyć "czysty" otrzyma wyższą wagę, tym samym jego galerie w danym dniu będą wyżej listowane od innych galerii.
19. Status partnera można otrzymać po wysłaniu 3 przykładów galerii wraz z emailem, hasłem do konta oraz nazwami domen, które bedą używane do postowania galerii. Kontaktowac proszę sie poprzez na mail: partner@hun.pl z tematem prosba o partnera!
20. JEZELI DOSTANIESZ PARTNERA I BEDZIESZ OSZUKIWAC/LAMAC POWYZSZE ZASADY, to STRACISZ GO NATYCHMIAST BEZ SZANS NA ODZYSKANIE, PARTNERA DOSTAJE TYLKO ZAUFANA OSOBA!

Galerie można wysyłać logując się poniżej na konto partnera
(można dzięki temu usunąc, edytować błedny wpis, przeglądać dodane przez siebie galerie).

JESTES ZALOGOWANY? DODAJ GALERIĘ!

 

Logowanie dla partnera
E-mail:    Password:  

Od 15.06.2005 nalezy zapoznac sie jeszcze raz dokladnie z zasadami dodawania galerii!
oraz jeszcze raz wystapic o status partnera! - szczegoly w tekscie powyzej!


Diablice - sex i erotyka